HAKKIMDA

Bana en zor gelen konuların başında kendi hakkımda bahsetmek gelir. Ama size kendimi tanıtmak durumundayım. Kişisel gelişim çalışması gibi önemli bir konuda insanın kiminle çalışacağını bilmesi çok önemli. Gerçekte ben tanımadan gözü kapalı gitmiştim ilk Reiki kursuna, biraz da inanmadan. Ama şansım varmış harika bir hoca ile karşılaştım. Benim Reiki’ye başlamam ve bu günlere gelişim enterasan bir hikayedir ama uzun olduğu için bura da yazamıyorum. Umarım bir gün fırsat olurda sizlerle bu konuyu paylaşırım.

Uzun lafın kısası 1959 yılında Ankara’da doğmuşum. ODTÜ Şehir Ve Bölge Planlama bölümünden 1982 yılında mezun olduktan sonra 2003 yılına kadar mesleğimi serbest şehir plancısı olarak kendi firmamda devam ettim. 2003 yılında kendi isteğim ile severek yaptığım işimden kendimi emekli ettim.

Bu arada sağlık sorunundan dolayı 2002 yılında Reiki eğitimi almıştım. Bu enerji dengeleme tekniğinin çok büyük olumlu etkisini görünce bu konu ile daha fazla ilgilenmeye başladım. Reiki ve meditasyon konularında çalışmaya başladım. Bir süre sonra Reiki eğitmeni oldum. 2003 yılı sonuna doğru tam zamanlı olarak kişisel gelişim çalışmalarıma başladım.

Zaman içinde. Kişisel gelişim çalışmalarımın yanı sıra ASHUA isimli bir dergi çıkarttık. Bu dergide sorumlu yazı işleri müdürlüğünü yürüttüm. İnternette yayınlanmakta olan Ashua Haber isimli haber portalında, Auto-Türkiye ve Rugby Türkiye isimli internet dergilerinde düzenli olarak makalelerim yayınlandı. TRT ve diğer televizyon kanallarında ve TRT radyolarında konuk olarak birçok programa katıldım. Biri şiir kitabı olmak üzere dört kitabım yayınlandı ve tablolarımdan oluşan bir resim sergisi açtım.

2018 yılı Ekim ayından itibaren çalışmalarıma Bodrum’da merkezinde devam etmekteyim. Halen kişisel ve ruhsal gelişim eğitimleri vermekte olup, Reiki, Meditasyon, EFT, İDT ve Lemurya Enerji Teknikleri uygulayıcısı ve eğitmenliği ile Yaşam Koçluğu ve ruhsal danışmanlık yapmaktayım.

TÜM DÜŞÜNCELERİMİN VE SEÇİMLERİMİN BÜTÜNÜN EN BÜYÜK HAYRINA OLMASINA NİYET EDİYORUM.