ETKİNLİK PROGRAMI

ÖFKE KONTROLÜ

Doğduğumu zandan itibaren yaşadığımız olumsuz olaylar ve diğer hayatlardan yansımalar, farkında olduğumuz veya olmadığımız öfke, kırgınlık ve kızgınlık duygularının bilinçaltında birikmesine neden oluyor. eğer bu duyguları dönüştüremezsek ya etrafımızdakileri kırıyor ya da patlamalar yaşayarak sevdiklerimize ve kendimize zarar veriyoruz. daha da kötüsü öfkeleri bastırarak enerjimizi düşürüyor ve başta tansiyon ve kalp hastalıkları olmak üzere bir çok hastalığın ortaya çıkmasına zemin hazırlıyoruz.

Yapılması gereken bu öfke duygusunu ve onu oluşturan daha derindeki kaynak duyguları ve olayları bulup yoğun enerji ve algı kullanarak zihnimizden silmektir.

Bunun için bir kaç saatimizi birlikte geçirerek çalışmaktır.

Çalışma saat ücreti 200.- TL olup randevu için 552 582 5767 den Gündüz Saka’yı arayabilirsiniz.


SINAV STRESİ

Çocuklarımız maalesef çok yoğun sınav stresine maruz kalmakta ve ruhsal olarak yıpranmaktadır. Bu yıpranmışlık, yorgunluk üzerine bir de sınav sonucuna endekslenmiş bir yaşam baskısı eklenince stres sınav sürecinin bir parçası oluyor.

Stres, özelliklede beynimizin frekansını düşürdüğü için bildiğimiz konularda bile doğru karar vermekte zorlanmamıza neden oluyor. Tek bir yanlış cevabın büyük önem taşıyan önemli sınavlarda sakin ve dengede olmak bu açıdan çok önem kazanıyor.

Yıllardır birebir yürüttüğümüz bu çalışmaları artık online olarak yapabilmenin avantajına sahip olduk.

Çocuklarımız için bu fırsatı değerlendirelim derim.

Çalışma saat ücreti birebir ders için 200.- TL dir. Grup oluşturulursa farklı ücret belirliyoruz.

Not: Çalışmada ebeveynlerle de çalışma yapıyor onlarında sürece katkılarını sağlıyoruz.

Randevu için 552 582 5767 den Gündüz Saka


RUHSAL DANIŞMANLIK

Birebir internet üzerinden yaptığımız bu çalışma bizim güncel sorunlarımızın çözülmesine yardım edeceği gibi ruhsal yolculuğumuzun da temelini oluşturacaktır.

Sorunlarınızın farkında olmadığınız sebeplerini anlamak, sisteme dair bilgileri öğrenmek, neden sorun yaşadığınızı ve bunlardan nasıl kurtulacağımızı dair bilgilere sahip olmak doğru bir başlangıç olacaktır.

Kendiniz bir şans verin ve deneyim derim. Bilgiler bu kadar yakınken dersleri bu hayatta görmek akıllıca olacaktır.

Detaylı bilgi almak ve çalışmaya başlamak için 552 582 5767 den Gündüz Saka’yı arayarak randevu alabilirsiniz.

Çalışma saat ücreti: 200.- TL